Toplam Ziyaretçi Sayısı : 216.025    Bugünkü Ziyaretçi Sayısı : 70    Son Güncelleme Tarihi: 12.12.2017
Tel : 0216 345 35 25

ANKARA'DAN HATIRALARLA 12 KASIM

19.11.2017 / 18:00

Derneğimiz üyelerinden oluşan 27 kişilik bir ekip ile 12 Kasım Cuma günü; ilk olarak 10 Kasım'ın anlamını yaşamak ve yaşatmak amacı ile Anıt Kabir'deydik. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izlerini yakından hissettiğimiz ziyaretimize, görme engellilerin eğitiminde, bu güne değin son derece önemli bir unsur olmuş ve bu misyonuna istikrarla devam eden Ankara Mithat Enç Görme Engelliler Ortaokulu ile devam ettik.
Ziyaretlerimizin son durağı ise; başta eğitim olmak üzere, görme engelliler camiasına gözardı edilemez emekleri olmuş, eğitimci, pedagog Doçent Doktor Mithat Enç'in kabri idi.
Bu harikulade anma gezisini organize ve koordine eden, derneģimiz Örgütlenme, Sağlık ve Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Cengiz İlhan Özbolat'a ve Eğitim, Kültür, Sanat, Spor Başkan Yardımcısı Oğuz Karadaģ'a, ulaşım konusunda destekçi ve sağlayıcı olan Ataşehir Belediyesi'ne, organizasyonumuzu sponsorluk bazında destekleyen Salacak Lions Kulübü'ne ve kulüp temsilcisi olarak, tüm gezi boyunca bizlere eşlik eden Sn. Kenan Sayın'a teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.


Anketimiz

Sizce, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü, bizler tarafından nasıl değerlendirilmelidir?