Toplam Ziyaretçi Sayısı : 689.620    Bugünkü Ziyaretçi Sayısı : 196    Son Güncelleme Tarihi : 28.11.2023
Tel : 0216 345 35 25

TÜRKİYE GÖRME ENGELLİLER DERNEĞİ’NDEN DUYURULURSayın ziyaretçi; derneğimiz ülkemizde yaşanan COVİD-19CORONA hastalığı salgını, İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelgeler ve yönetim kurulumuzun almış olduğu karar, üyelerimizinve personelimizin sağlığının korunabilmesi nedenleriyle, 16.03.2020 tarihinden itibaren, dernek mekanlarında hizmetlerini durdurmuştur.

Dernek binalarının hizmete giriş tarihi ise, yine devletimizin salgın hastalıkla mücadele eden birimlerinin, İçişleri Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda ve salgın hastalık riskinin yok olacağı şartlara bağlı olacağından, bir tarih belirtmeyi uygun görmemekteyiz.

Bizlere tüm iletişim kanallarımız vasıtası ile ulaşabileceğinizi önemle duyururuz.

Faaliyetlerimize mümkün olabildiğince, tüm üyelerimizin kullanımına sunduğumuz, derneğimizin online toplantı platformu olan turgedsohbet.biz adresinden , teamtalk uygulaması üzerinden, yürütmeye çalışacağız.

Yukarıda bahsettiğimiz internet portalına üye olarak, sisteme dahil olabilir, online etkinliklerimize ve toplantılarımıza katılabilirsiniz.

Sisteme üye olmak için, derneğimizin whatsapp hattı olan 05333503332 numarasına, isminizi, soyisminizi, kullanmak istediğiniz şifrenizi yollayarak üye olabilirsiniz.

Evlerimizden çıkamadığımız şu günlerde, derneğimizi ve dostlarımızı sizler için bir araya getirme çabasında olduğumuzu belirtir, sağlıklı günler dileriz.
Anketimiz

Bilindiği gibi, devletçe, ağır engelli olan (günlük ihtiyaçlarını kendi başına göremeyecek durumdaki) engellilerin bakımı için, dar gelirli olması şartına bağlı olarak, bakıcılığı üstlenen yakınlarına bakım hizmeti aylığı ödenmektedir.

Sizce: tek engeli GÖRME olan, kimselere bakım hizmeti aylığı bağlanmalı mıdır?